PAN MATUSIAK JUŻ TERAZ TAKŻE NA YOUTUBE! SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ!
A tak wygląda łódzkie Centrum Kultury EC1fot. ec1lodz.pl
JADĘ DO ŁODZI POZNAĆ BLOGERÓW

Czas się rozdziewiczyć! Pierwszy raz wezmę udział w wydarzeniu branżowym!

Pan Matusiak 2018-05-07 15:02:44
Muszę się pochwalić. Jadę na See Bloggers. Jako influencer. Niby nic wielkiego, ale jednak jaram się. W końcu to jedno z największych wydarzeń branżowych, tj. dla tych, którzy tworzą w sieci. Rzecz jasna po polsku. Rok temu było tam ponad PÓŁTORA TYSIĄCA uczestników, a w tym ma być nieco więcej - raptem DWA TYSIĄCE! Mowa oczywiście o influencerach, blogerach i ogólnie osobach, które aktywnie prowadzą blogi, a także profile na Facebooku, Instagramie, Snapchacie, YouTube.

Wszyscy spotkamy się w miejscu, które z pewnością elektryzuje

Jaram się tym bardziej, że impreza odbędzie się w Łodzi, czyli mieście, w którym miałem przyjemność przez jakiś czas mieszkać, mieście, które może i czasami przeraża, ale ma swój klimat. Co ciekawe, See Bloggers odbędzie się w Centrum Kultury EC1 - miejsce, które bez wątpienia elektryzuje. Jest to jeden z ważniejszych obiektów architektonicznych w centrum miasta. Kiedyś Elektrownia Łódzka, a obecnie instytucja kultury prowadzona przez Miasto Łódź i Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na stronie EC1 można przeczytać, że "zrewitalizowany i rozbudowany kompleks EC1 pełni funkcje kulturalno-artystyczne oraz edukacyjne. Jednocześnie stanowi ważny element Nowego Centrum Łodzi, łącząc tendencje architektoniczne z początku ubiegłego stulecia oraz nowoczesnego nurtu postindustrialnego. W założeniu EC1 to przestrzeń otwarta dla artystów różnych dziedzin i przystosowana do twórczości indywidualnej, warsztatów oraz imprez grupowych, z wymaganą do tego celu infrastrukturą. EC1 oferuje wydarzenia pozwalające mądrze i inspirująco spędzić wolny czas”. Brzmi ciekawie, a jeszcze ciekawiej wygląda (zobaczcie tu)! 

Już teraz zastanawiam się, które strefy odwiedzę w pierwszej kolejności

I właśnie w takich okolicznościach przyrody będę się starał pochłonąc jak najwięcej nowej, przydatnej do dalszego rozwoju wiedzy. See Bloggers to bowiem nie tylko możliwość poznania całej masy świetnych blogerów czy youtuberów, ale także 13 stref tematycznych (beauty, design, gaming, sport, finanse, kulinaria, motoryzacja, rozrywka, rodzina, technologia, turystyka i oczywiście lifestyle), w których będzie się sporo działo. W każdej strefie będzie można po pierwsze poznać twórców związanych tematycznie z daną strefą, a po drugie, brać aktywnie udział w zaplanowanych aktywnościach, np. w strefie Rodzina odbędzie się cała masa inspirujących rozmów, dyskusji i spotkań z rodzicami, w strefie Sport ci, których będzie roznosić energia rozruszają swoje mięśnie, bo planowany jest trening Fitness, w strefie Rozrywka będzie można zrelaksować się i naładować akumulatory (organizatorzy niestety nie zdradzają jakie tam aktywności zaplanowali, ma to być niespodzianka). Jednym słowem... Nie mogę się już doczekać See Bloggers! Impreza ma potrwać dwa dni, a rozpocznie się 23 czerwca. 

Nie zabieram wam więcej czasu. Oczywiście możecie liczyć na relację na blogu, a kto wie - może i na kanale YouTube, który juz od dłuższego czasu planuję uruchomić, ale… jakoś czasu brak.


Tagi:
#100cznia#adam bielecki#adam ringer#alice in chains#alicja jabłonowska#allegro#andrzej szajewski#antoine griezmann#arnold schwarzenegger#bartosz pilitowski#bartosz stawiarz#binge race#binge watching#biznes#bytów#casey neistat#chanel#chris cornell#cillian murphy#costa coffee#court watch#crowdfunding#customer experience#customer journey map#daniel goleman#danijel subašić#david hogg#demokracja#dzieci#ec1#eddie vedder#edukacja#emma gonzales#facebook#fake influencer#firma#fitness#forks over knives#franciszek georgiew#freshmail#gabriel macht#gadające dredy#garbage designer#gdańsk#green caffe nero#grzegorz mogilewski#gucci#hare kryszna#hellen downie#hotel saltic#house of cards#huel#hugo lloris#ivan perišić#ivan rakitić#jakub cyran#james wilks#Jamie oliver#janina bąk#janusz gołąb#jarosław kaczyński#jazz#julian hearn#kaszuby#kawa#kazimierz#kevin spacey#kołobrzeg#koronawirus#kraków#krzysiek zalewski#krzysztof gonciarz#krzysztof pakulec#krzysztof wielicki#książe harry#kuba łukaszewski#kupa#kylian mbappé#łódź#luka modrić#maciej lewiński#maciej orłoś#mapa podróży klienta#march for our lives#mariusz łodyga#marketing#mateusz grzesiak#mediamarket24#meghan markle#michał toczyłowski#minionki#mokotów#morten lund#nadir dendoune#nanga parbat#negocjacje#netflix#nirvana#nova dolna#ola bogusławska#opener festival#parkland#patricia gucci#patrick adams#patronite#patryk wojciechowski#paul pogba#paweł sala#paweł sito#peaky blinders#pearl jam#personal digital curator#pharrell williams#phi concept#pis#polandrock festival#porn hub#postanowienia#radiospacja#radzka#rahim blak#ricky gervais#rodo#rodzina#rysy#see bloggers#simplicity designer#social media#social tigers#socjomania#soundgarden#soundrive fest#starbucks#start up#stefan tompson#steven knight#stuart diamond#swps#sylwester wardęga#synagoga izaaka#tata#tatry#teatr palladium#ted kaczynski#ted sarandos#the game changers#tomek mackiewicz#tomek palak#trójmiasto#triangulacja#unskilledworker#w garniturach#whois#wine taste#wojtek mazolewski#work life balance#wspinaczka#youtube#yuval noah harari #zakopane#zakupy internetowe#zapiecek#zarządzanie#zawody przyszłości#zdrowie#zuza skalska