Zajmujesz się marketingiem? Weź udział w moich warsztatach! Szczegóły
Uprzedzam pytanie - nie, nie dostaję tą gumą po tyłku, jak zjem coś niezdrowego... fot. METKA STUDIO

Rodzina Mnie Zuza inspiruje codziennie, ale mam nadzieję, że od dziś także i was będzie inspirować!

Bartek Matusiak 2018-11-20 19:40:41
O ile się nie mylę, to już chyba w zamkniętej grupie na Facebooku "Pan Matusiak po godzinach" wspominałem wam o tym projekcie, tj. ZUZA Inspiruje. Pracujemy nad nim w agencji od jakiegoś czasu i w końcu ujrzał światło dzienne. Choć to dopiero pierwsza jego część (i to ta mniej skomplikowana), zależy mi na tym, abyście go zobaczyli, ocenili i podzielili się spostrzeżeniami. 

Tak w telegraficznym skrócie, ZUZA Inspiruje to projekt, którego fundamentem jest blog. I to nie byle jaki, bo insirujący Polaków, a głównie Polki (mamy, czy jak kto woli matki - te obecne i te przyszłe) do zdrowego trybu życia, a co za tym idzie - zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Jedno z drugim - wbrew pozorom - ma wiele wspólnego, jak twierdzi sama Zuza. W każdym razie cały projekt polega na tym, aby edukować, edukować i jeszcze raz edukować. Bo okazuje się, że nie jest to wcale takie oczywiste, że wiemy, co jemy. A jemy generalnie syf. We wszystkim są tony cukru w różnej postaci, a do tego niezdrowe oleje i substancje, od których świecimy w nocy. Świecą też nasze dzieci, bo przecież co dzień karmimy je tym świństwem! Tak, ja również. Ale coraz rzadziej. Sukcesywnie z tym walczę. Wy też możecie. Dobrym startem będzie właśnie wizyta na blogu ZUZA Inspiruje, gdzie znajduje się cała masa artykułów dla rodziców, dla mam. Przykłady? Proszę! Zachęcam do przeczytania w pierwszej kolejności tekstów "Czy Kinder Mleczna Kanapka to odpowiednia słodycz dla dziecka?" oraz "Czy Nutella jest zdrowa? Czy to faktycznie zdrowy słodycz na rodzinny stół?". Gwarantuję niezłe zamieszanie w głowie. Wracając do samego projektu... Jak już wspomniałem, blog to tylko jedna z jego części. Docelowo pojawi się także narzędzie, dzięki któremu będziecie codziennie inspirowani do zdrowego odżywiania i do aktywności fizycznej. Ale to za jakiś czas. Na tę chwilę chciałbym jedynie prosić was, abyście weszli na www.zuzainspiruje.pl, rozejrzeli się, poczytali, a następnie wrócili tu i zostawili pod tym wpisem (bądź napisali do mnie bezpośrednio na fanpage), czy 1) podoba wam się estetyka bloga 2) czy tematyka tekstów jest ok 3) czy teksty są za krótkie, czy może za długie. Będzie mi miło, jak podzielicie się swoimi opiniami, bo dla mnie - praktyka, który wierzy w customer experience - to szalenie istotne. Bardzo bardzo bardzo z góry dziękuję! 


Tagi:
#100cznia#adam bielecki#adam ringer#alice in chains#alicja jabłonowska#allegro#antoine griezmann#bartosz stawiarz#binge race#binge watching#biznes#bytów#casey neistat#chanel#chris cornell#cillian murphy#costa coffee#crowdfunding#customer experience#customer journey map#daniel goleman#danijel subašić#david hogg#dzieci#ec1#eddie vedder#edukacja#emma gonzales#facebook#fake influencer#firma#freshmail#gabriel macht#garbage designer#gdańsk#green caffe nero#grzegorz mogilewski#gucci#hare kryszna#hellen downie#house of cards#hugo lloris#ivan perišić#ivan rakitić#jakub cyran#janina bąk#janusz gołąb#jarosław kaczyński#jazz#kaszuby#kawa#kazimierz#kevin spacey#kraków#krzysiek zalewski#krzysztof gonciarz#książe harry#kuba łukaszewski#kupa#kylian mbappé#łódź#luka modrić#maciej lewiński#maciej orłoś#mapa podróży klienta#march for our lives#marketing#mateusz grzesiak#mediamarket24#meghan markle#minionki#nadir dendoune#nanga parbat#negocjacje#netflix#nirvana#ola bogusławska#opener festival#parkland#patricia gucci#patrick adams#patronite#patryk wojciechowski#paul pogba#paweł sala#peaky blinders#pearl jam#personal digital curator#pharrell williams#phi concept#pis#polandrock festival#postanowienia#radzka#rahim blak#rodo#rodzina#rysy#see bloggers#simplicity designer#social media#socjomania#soundgarden#soundrive fest#starbucks#start up#stefan tompson#steven knight#stuart diamond#swps#sylwester wardęga#synagoga izaaka#tata#tatry#teatr palladium#ted kaczynski#ted sarandos#tomek mackiewicz#tomek palak#trójmiasto#triangulacja#unskilledworker#w garniturach#whois#wojtek mazolewski#work life balance#wspinaczka#zakupy internetowe#zawody przyszłości#zdrowie#zuza skalska