ZOBACZ PANA MATUSIAKA NA YOUTUBE! SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ!
Oskar zerka na mnie trochę, jak spod byka, ale nie wie, że jestem jego wielkim fanem!fot. Pan Matusiak
KRÓTKA RELACJA Z PROGRESJI

To był genialny koncert kwintetu Wojtka Mazolewskiego!

Pan Matusiak 2020-07-13 12:33:36
Co to była za niedziela! Najpierw głosowanie, potem świetny obiad w Tikka Tango na Ursusie (po-le-cam!), a na koniec... pierwszy w tym roku koncert Wojtek Mazolewski Quintet (WMQ)! I zabrzmi to dziwnie, ale... kwarantanna służy muzykom, bo zagrali GE-NIAL-NIE! To chyba najlepszy koncert WMQ, jaki widziałem i na jakim miałem przyjemność być!  

A odbył się w ramach projektu "WYGRAMY MUZYKĄ" w warszawskiej Progresji, gdzie wejścia do obiektu dzielnie bronili ochroniarze i sam menedżer klubu. Rzecz jasna - bronili przed wirusami, a dokładnie przed koronawirusem. Daruję sobie jednak ten wątek... BTW... Koncert w głównej mierze poświęcony był nowej płycie "When Angels Fall", która ukazała się jakoś w grudniu 2019 roku. Muzycy zagrali więc tytułowe "When Angels Fall", a także "Roman II", "Dwaj ludzie z szafą", "Bariera", "Ja nie chcę spać" i wiele innych. Nie zabrakło też "Punk-T Gdańsk" z albumu "Polka", ze specjalną dedykacją dla Gdańszczan, skąd pochodzi Mazol. W każdym razie na scenie działo się wiele - znakomity kontrabas, znakomity saksofon, znakomite klawisze, przeznakomita trąbka (Oskar to mistrz!) i... znakomita, szalona perkusja! Kwintet pokazał, że w Polsce można robić świetny jazz, z czego jestem bardzo dumny. I w zasadzie tymi słowami chciałbym zakończyć tę krótką recenzję, czy tam relację. Streszczać poszczególnych utworów nie zamierzam, bo to nie moja rola (i trochę głupie, bo na koncerty to się chodzi a nie o nich czyta) - są od tego fachowcy i obstawiam, że zrobi to pewnie Piotr Metz, który koncert zapowiadał i kończył. W każdym razie, życzę sobie, aby WMQ za każdym razem mnie tak zaskakiwał. Już nie mogę się doczekać kolejnego koncertu! 


Tagi:
# jan belcl#100cznia#adam bielecki#adam ringer#alice in chains#alicja jabłonowska#allegro#andrzej szajewski#antoine griezmann#arnold schwarzenegger#bartosz pilitowski#bartosz stawiarz#binge race#binge watching#biznes#bnp paribas#bytów#casey neistat#chanel#chris cornell#cillian murphy#costa coffee#court watch#crowdfunding#customer experience#customer journey map#daniel goleman#danijel subašić#david hogg#demokracja#dzieci#ec1#eddie vedder#edukacja#emma gonzales#facebook#fake influencer#firma#fitness#forks over knives#fran lebowitz#franciszek georgiew#freshmail#gabriel macht#gadające dredy#garbage designer#garnizon#gdańsk#green caffe nero#grzegorz mogilewski#grzybowo#gucci#hare kryszna#hellen downie#hotel saltic#house of cards#huel#hugo lloris#ivan perišić#ivan rakitić#jakub cyran#james wilks#Jamie oliver#janina bąk#janusz gołąb#jarosław kaczyński#jarosław kaczyński#jazz#julian hearn#kamil baj#kaszuby#kawa#kazimierz#kevin spacey#kołobrzeg#koronawirus#kraków#krzysiek zalewski#krzysztof gonciarz#krzysztof pakulec#krzysztof wielicki#książe harry#kuba łukaszewski#kupa#kylian mbappé#łódź#luka modrić#lumix s5#maciej lewiński#maciej orłoś#mapa podróży klienta#marcel woźniak#march for our lives#mariusz łodyga#marketing#martin scorsese#mateusz grzesiak#mediamarket24#meghan markle#michał toczyłowski#minionki#mokotów#morten lund#nadir dendoune#nanga parbat#negocjacje#netflix#nirvana#nova dolna#ola bogusławska#ola więcka#opener festival#parkland#patricia gucci#patrick adams#patronite#patrycja załuska#patryk wojciechowski#paul pogba#paweł sala#paweł sito#paweł tkaczyk#peaky blinders#pearl jam#personal digital curator#pharrell williams#phi concept#piotr kamecki#pis#polandrock festival#porn hub#postanowienia#powstanie warszawskie#pszczelarium#quentin tarantino#radiospacja#radzka#rahim blak#ricky gervais#rodo#rodzina#rysy#saltic bike academy#see bloggers#simplicity designer#social media#social tigers#socjomania#soundgarden#soundrive fest#starbucks#start up#stefan tompson#steven knight#strajk kobiet#strajk przedsiębiorców#stuart diamond#swps#sylwester wardęga#synagoga izaaka#tata#tatry#teatr palladium#ted kaczynski#ted sarandos#the game changers#tomek mackiewicz#tomek palak#trójmiasto#triangulacja#unskilledworker#w garniturach#warszawa#whois#wilk z wall street#wine taste#wojtek mazolewski#work life balance#wspinaczka#youtube#yuval noah harari #zakopane#zakupy internetowe#zapiecek#zarządzanie#zawody przyszłości#zbigniew martyka#zdrowie#zuza skalska