Książka jest kontynuacją projektu zestaw warsztatowy Mapa Podróży Klienta, z którego korzysta już kilkadziesiąt polskich agencji marketingowych, uczelni i konsultantów biznesu!ilustr. Uxon
SZYKUJĘ WŁASNĄ KSIĄŻKĘ

Zostań współautorem książki dla marketerów, a tym samym moim patronem na Patronite!

Pan Matusiak 2018-08-10 14:47:40
Piszę ten tekst do wszystkich tych, którzy zarówno regularnie, jak i raz na jakiś czas czytają tego bloga. A zacznę od tego, że nie przypuszczałem kompletnie, iż dołączę kiedykolwiek do grona twórców na Patronite. Jak dobrze pamiętacie, jeszcze kilka dni temu pisałem wam, że "Zostałem patronem Krzysztofa Gonciarza, bo uważam, że trzeba wspierać twórców, którzy tworzą coś wartościowego!". Okazało się jednak, że po tej publikacji Patronite zaoferował mi dołączenie do grona twórców. Po krótkiej analizie doszedłem do wniosku, że w sumie czemu nie! Będę mógł w końcu zrealizować jeden ze swoich projektów - książkę dla marketerów i przedsiębiorców. Chcecie ją ze mną współtworzyć? No to czytajcie dalej!  

Ogólnie Patronite to nic innego, jak platforma crowdfundingowa, czyli taka, gdzie twórcy prezentują swoje projekty, piszą ile potrzebują na nie środków, a społeczność poprzez mikropłatności wspiera twórców. Oczywiście są różne serwisy tego typu, tzn. mają różne formy wspierania twórców i tym samym wynagradzania ich za to wsparcie. Ja skupiony jestem ostatnio (za sprawą Gonciarza) na platformie Patronite. Serwis sam o sobie pisze tak: 

Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

Pod koniec lipca stałem się jednym z tych wspierających. Wspieram symboliczną kwotą (10 zł miesięcznie) mojego ulubionego youtube'ra Krzyśka Gonciarza. Równolegle jednak kilka dni temu stałem się twórcą, i tak - jak Gonciarz - to teraz ja będę prosił Was o wsparcie. Aby wam ułatwić zadanie - postaram się w kilku zdaniach wyjaśnić, JAK TO WSZYSTKO DZIAŁA. Przede wszystkim musicie wejść na stronę patronite.pl/panmatusiak. To tzw. moja wizytówka. Tam dokładnie jest opisany projekt, a także co otrzymacie ode mnie w zamian za wsparcie. Powiem szczerze, że nie liczę na wpłaty po kilkadziesiąt złotych misięcznie. Sam wspieram Gonciarza kwotą 10 zł miesięcznie i uważam, że to jest fair. Taką formę wybiera zresztą najwięcej patronów. A dzięki wsparciu na YouTube niemalże codziennie pojawia się daily vlog Krzyśka! Wspierając mnie, będziecie mogli przyczynić się do tego, że na rynku, już na początku 2019 roku, pojawi się w sprzedaży książka zatytułowana "Mapa Podróży Klienta - Czyli krok po kroku o tym, jak stworzyć w firmie świetny customer experience i zdobyć serca klientów!". A w niej (oprócz oczywiście treści i licznych rysunków oraz infografik) lista wszystkich tych, którzy mnie wsparli. Wiadomo, jeśli ktoś wesprze mnie większą kwotą, będzie miał większe przywileje - wyjaśniam to dokładnie na profilu Patronite. Książkę, o której mowa, powstanie do końca tego roku (mam taką nadzieję), a w pierwszym kwartale 2019 roku wyda ją agencja, którą zarządzam. I możecie być pewni, że to będzie lektura obowiązkowa niejednego marketera, który myśli poważnie o rozwoju firmy. Książka jest bowiem kontynuacją innego mojego projektu, tj. zestawu warsztatowego Mapa Podróży Klienta, który jest już w sprzedaży od ponad roku (pisałem zresztą o tym narzędziu w tekście "Mapa Podróży Klienta, czyli jak dzięki prostemu narzędziu można zwiększyć przewagę konkurencyjną firmy!"). Na bazie zestawu prowadzone są liczne warsztaty dla przedsiębiorców (w tym takich marek, jak BZ WBK, XPLUS, DECATHLON, Sage, itp. itd.), a także zajęcia dla studentów studiów podyplomowych krakowskiej AGH (które mam przyjemność prowadzić i które oczywiście polecam wszystkim z Krakowa i okolic). Tak więc mam sporą wiedzę, a tym samym i materiały do napisania książki. Wierzę więc, że zaufacie mi i zostaniecie moimi patronami! Z góry bardzo dziękuję moim przyszłym PATRONOM! 


Tagi:
# jan belcl#100cznia#adam bielecki#adam ringer#alice in chains#alicja jabłonowska#allegro#andrzej szajewski#antoine griezmann#arnold schwarzenegger#art#bartosz pilitowski#bartosz stawiarz#binge race#binge watching#biznes#bnp paribas#bytów#casey neistat#chanel#chris cornell#cillian murphy#clubhouse#costa coffee#court watch#crowdfunding#customer experience#customer journey map#daniel goleman#danijel subašić#dave phinney#david hogg#demokracja#dzieci#ec1#eddie vedder#edukacja#emma gonzales#facebook#fake influencer#filip#finn skarderud#firma#fitness#forks over knives#fran lebowitz#franciszek georgiew#freshmail#gabriel macht#gadające dredy#garbage designer#garnizon#gdańsk#green caffe nero#grzegorz mogilewski#grzybowo#gucci#hare kryszna#hellen downie#hotel saltic#house of cards#huel#hugo lloris#instagram#ivan perišić#ivan rakitić#jakub cyran#james wilks#Jamie oliver#janina bąk#janusz gołąb#jarosław kaczyński#jarosław kaczyński#jazz#julian hearn#kalifornia#kamil baj#kaszuby#kawa#kazimierz#kevin spacey#kołobrzeg#koronawirus#kraków#krzysiek zalewski#krzysztof gonciarz#krzysztof pakulec#krzysztof wielicki#książe harry#kuba łukaszewski#kupa#kylian mbappé#łódź#linkedin#luka modrić#lumix s5#maciej lewiński#maciej orłoś#mads mikkelsen#mapa podróży klienta#marcel woźniak#march for our lives#mariusz łodyga#marketing#martin scorsese#mateusz grzesiak#mediamarket24#meghan markle#michał toczyłowski#minionki#mirosław pietruszka#mokotów#morten lund#nadir dendoune#nanga parbat#negocjacje#netflix#nirvana#nova dolna#ola bogusławska#ola więcka#opener festival#orin swift#other art#parkland#patricia gucci#patrick adams#patronite#patrycja załuska#patryk wojciechowski#paul pogba#paweł sala#paweł sito#paweł tkaczyk#peaky blinders#pearl jam#personal digital curator#pharrell williams#phi concept#piotr kamecki#piotr smogór#pis#podenco#polandrock festival#porn hub#postanowienia#powstanie warszawskie#pszczelarium#quentin tarantino#radiospacja#radzka#rahim blak#ready_#ricky gervais#rodo#rodzina#rysy#saas#saltic bike academy#see bloggers#simplicity designer#social media#social tigers#socjomania#soundgarden#soundrive fest#starbucks#start up#stefan tompson#steven knight#strajk kobiet#strajk przedsiębiorców#stuart diamond#swps#sylwester wardęga#synagoga izaaka#sztuka#tata#tatry#teatr palladium#ted kaczynski#ted sarandos#the game changers#tomek mackiewicz#tomek palak#trójmiasto#triangulacja#twitter#tyrmand#unskilledworker#w garniturach#warszawa#whois#wilk z wall street#wine taste#wino#wojtek mazolewski#work life balance#wspinaczka#x summit#youtube#yuval noah harari #zakopane#zakupy internetowe#zapiecek#zarządzanie#zawody przyszłości#zbigniew martyka#zdrowie#zuza skalska