luxury breitling.to effortless to perform and uncomplicated to go through. the modern design of best tag heuer replica watches for sale is exceptional. free shipping on all www.movadowatches.to. wholesale all brand 1:1 cheap alexandermcqueen.to cheap alexander mcqueen. https://www.carolinaherrerareplica.ru matter completed by hand-made on your own. Pan Matusiak na Patronite
ZOBACZ PANA MATUSIAKA NA YOUTUBE! SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ!
Patronite

Rozpocząłem pracę nad książką "Mapa Podróży Klienta - Czyli krok po kroku o tym, jak stworzyć w firmie świetny customer experience i zdobyć serca klientów!". Ma to być kontynuacją narzędzia, które ponad rok temu wypuściłem na rynek - zestawu warsztatowego Mapa Podróży Klienta. Zestaw ten jest wykorzystywany obecnie przez liczne agencje marketingowe, konsultantów biznesu i oczywiście firmy (małe i duże). Sam z niego korzystam prowadząc warsztaty dla takich firm, jak BZ WBK, sage, DECATHLON, XPLUS, itp. oraz krakowskiego AGH, gdzie prowadzę warsztaty z tworzenia person i Mapy Podróży Klienta dla studiów studiów podyplomowych Social Media & Content Marketing.

Dlaczego książka? Nikt do tej pory nie wydał na polskim rynku tego typu książki, a Mapa Podróży Klienta (Customer Journey Map) to obecnie jedno z najważniejszych narzędzi w rękach marketerów, agencji, firm (tu znajdziecie sporo danych na ten temat: www.mapa-podrozy-klienta.pl). Książka ma być w dużej mierze ilustrowana, aby była prosta w obsłudze. Ma to być bowiem książka, do której można zaglądać w domu, w pracy, przy kawie. Wiem, co powinna zawierać, bo prowadzę dziesiątki warsztatów z firmami.

Wesprzyj mnie w pisaniu tej książki na stronie Patronite! Jako osoba indywidualna (tytuł Patrona) lub jako firma (tytuł Mecenasa). Nazwiska osób i logotypy firm, które będą mnie wpierać w procesie pisania książki (co może potrwać do 6 miesięcy) zostaną opublikowane na samym początku książki, a ponadto będą mogły śledzić postępy prac w zamkniętej grupie na Facebooku. Nie obejdzie się oczywiście bez specjalnego, bezpłatnego wydania dla Patronów (próg 100 zł).